about-us

HAKKIMIZDA


Robatik Endüstriyel Otomasyon Sistemleri,faaliyetine 2017 yılında başlamış olup robotik kaynak, robotik paletleme ve taşıma,robotik boyama ve robotik tezgah besleme sistemlerinin kurulumu ve devreye alma hizmetlerini gerçekleştirmektedir. 
Robatik, günümüz endüstrisinin son sanayi devrimi kabul edilen Endütri 4.0 konusunda gerekli alt yapı hazırlıklarına sahiptir. Ayrıca metal işleme teknolojilerinde sektörün öncü firmaları ile iş birliği anlaşmaları ile anahtar teslim projeleri sanayimize sunmaktadır. Proje uygulamalarının yanı sıra sistem bileşenlerine ait sarf ve yedek parçalarını hiçbir aracı olmadan doğrudan müşterilerine sunmaktadır.
Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, verimliliği artırıcı, kalite odaklı, güvenilir, zamanında teslim kriterlerini ön planda tutarak robotik çözümler konusunda hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Teknolojinin kolay ulaşılabilir olması ile birlikte  sanayinin tüm kesimlerinin robotik otomasyon sistemlerine entegrasyonunu sağlamayı hedeflemekteyiz. Robotlu üretim tekniklerinin her fabrikada uygulanabilirliğine inanıyoruz ve teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak  ''her gün bir adım ileriye''  ilkesiyle daima kendimizi geliştiriyoruz.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Ülkemizde ve dünyamızda gelişen üretim tekniklerini kendisine hedef alarak, inovasyona açık, gelişen teknolojiyi takip eden, müşterinin kazanması ilkesine dayalı, kaliteli, zamanın değerini bilen, sektörde saygı duyulan, güvenilir bir firma olmaktır. Sektöre sunduğumuz ürün ve hizmetlerde ülke değerlerimize paralel müşteri-tedarikçi ilişkisi yerine ''BİZ'' olmayı hedefleyen tüm paydaşları ile iş ortağı olarak çalışan bir kuruluş olarak kalmak ana hedefimizdir.